3M BP133W1E Bright Screen Privacy Filter for 13.3in Full Screen Laptop, 16:10
Shipping calculated at checkout.
In stock: 7
Description
General Information
  • Manufacturer: 3M
  • Brand Name: 3M
  • Manufacturer Part Number: BP133W1E
  • Product Name:
  • Bright Screen Privacy Filter for 13.3in Full Screen Laptop, 16:10, BP133W1E
  • Product Type: Privacy Screen Filter
Marketing Information:
Technical Information
  • Display Size Supported: 13.3"
  • Device Supported: 2 in 1 Notebook