Dell A065R073L 19.5V 3.34A 65W AC Power Adapter Charger
Shipping calculated at checkout.
In stock: 4
Description
General Information
  • Brand Name: Dell
  • Manufacturer Part Number: A065R073L
  • Product Name: AC Adapter
  • Product Type: AC Adapter
  • Voltage: 19.5V
  • Maximum Output Current: 3.34A
  • Maximum Output Power: 65 W