Eaton P007-006-15D Computer Power Cord, Right-Angle NEMA 5-15P to C13
Shipping calculated at checkout.
In stock: 2
Description
MPN: P007-006-15D
Product Overview
  • Computer Power Cord, Right-Angle NEMA 5-15P to C13 - Heavy-Duty, 15A, 125V, 14 AWG, 6 ft. (1.83 m), Black