Zebra PWR-BGA24V150W1WW 150W Power Supply 24 V DC Output - 150 W
Shipping calculated at checkout.
In stock: 2
Description
MPN: PWR-BGA24V150W1WW
Product Overview
  • POWER SUPPLY ADAPTOR,POWER SUPPLY, 100-240VAC, 24VDC, 6.25A (PIN CONNECTOR)